Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Harper Hygienics S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie procesów reklamacji jakościowych: rejestracja, analiza problemu, kontakt z klientem, koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych, monitorowanie skuteczności działań, dokumentacja, decyzje reklamacyjne, analiza trendów.
  • Udział w analizach ryzyka dla produktów i procesów.
  • Udział w opracowywaniu dokumentacji systemu jakości.
  • Nadzór nad sprzętem badawczym i pomiarowym.
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych w ramach funkcjonującego systemu
  • Nadzór nad surowcami, półproduktami i produktami zablokowanymi lub przeznaczonymi do utylizacji: raportowanie, procesy utylizacji, minimalizacja stanu.

WYMAGANIA:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (kosmetycznym, farmaceutycznym lub spożywczym)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
  • Umiejętność prowadzenia audytów
  • Znajomość wymagań ISO 22716 (GMP)
  • Mile widziana znajomość IFS-HPC, BRC-CP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wpływ na rozwój firmy

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544