Specjalista Ds. Zapewnienia Jakości
  • Minsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Harper Hygienics S.A.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie procesów reklamacji jakościowych: rejestracja, analiza problemu, kontakt z klientem, koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych, monitorowanie skuteczności działań, dokumentacja, decyzje reklamacyjne, analiza trendów. Udział w analizach ryzyka dla produktów i procesów. Udział w opracowywaniu dokumentacji systemu jakości. Nadzór nad sprzętem badawczym i pomiarowym. Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych w ramach funkcjonującego systemu Nadzór nad surowcami, półproduktami i produktami zablokowanymi lub przeznaczonymi do utylizacji: raportowanie, procesy utylizacji, minimalizacja stanu. WYMAGANIA: Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (kosmetycznym, farmaceutycznym lub spożywczym) Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne Umiejętność prowadzenia audytów Znajomość wymagań ISO 22716 (GMP) Mile widziana znajomość IFS-HPC, BRC-CP Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia Umiejętność pracy w zespole Umiejętności komunikacyjne Bardzo dobra znajomość MS Office Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 OFERUJEMY: Umowę o pracę na czas określony Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpieniado grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Wpływ na rozwój firmy

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392