Specjalista ds. Zaopatrzenia (zakupów)
  • Brójce
Brójce, Brójce, Lubuskie, Polska
Sünkel c.u.e. Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Firma Sünkel powstała w 1970 roku. Przez ten czas zdołaliśmy wypracować sobie stałe i pewne miejsce w branży meblowej. Jednak nasze zainteresowania i możliwości sięgają daleko poza meblarstwo. Dlatego też oferujemy rozwiązania dla branży ogrodniczej, rolniczej, budowlanej jak i przy budowie dróg. Naszą mocną stroną są również różnego rodzaju usługi wspierające działy produkcyjne naszych klientów.

Jedną z największych zalet naszej firmy jest doskonale rozwinięte zaplecze magazynowe. Mamy swoje oddziały w Niemczech, Polsce, Rumunii, Czechach, Bośni, Słowenii, Serbii, Kamerunie, na Węgrzech, Litwie oraz Białorusi. Z nich docieramy do niemalże każdego zakątka Europy. Posiadamy własną flotę transportową, dzięki czemu zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę naszych towarów.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zamówień do dostawców i nadzorowanie terminowości zamówień,
  • Sprawowanie kontroli nad stanem ilościowym oraz wartościowym towarów przychodzących,
  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, w tym zestawień i raportów,
  • Wyjaśnianie złożonych przez klientów reklamacji,
  • Wprowadzanie do systemu nowych pozycji towarowych,
  • Prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych,
  • Poszukiwanie nowych dostawców.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Zapał do pracy i wytrwałość,
  • Umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zaopatrzeniu oraz wiedza techniczna

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole w stabilnej i przyjaznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (szukamy pracowników na dłużej),
  • Pracę w otoczeniu międzynarodowych partnerów handlowych,
  • Fachowe i przyjazne wprowadzenie do zakresu obowiązków,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy.

  • Praca Brójce
  • Brójce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080