Specjalista ds zaopatrzenia w materiały do produkcji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
ABM Spółka Akcyjna
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • składanie zamówień zakupowych
  • działania z wykorzystaniem platformy zakupowej
  • aktualizacja bazy dostawców w systemie CRM
  • zakładanie kodów w ERP na nowe materiały, towary, produkty;
  • prowadzenie właściwej gospodarki magazynowej; weryfikacja poprawności (lub braku) stanów min/max dla poszczególnych pozycji, ustalanie stanów magazynowych min/max
  • opisywanie faktur zakupowych
  • zlecanie kontroli jakości materiałów, towarów i produktów, lub wykonanie jej samodzielnie
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców
  • negocjowanie warunków z nowymi i obecnymi dostawcami
  • przygotowanie umów dla dostawców
  • budowanie relacji z dostawcami
  • potwierdzanie terminów realizacji złożonych zamówień

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata (niezbędne)
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • dyspozycyjność
  • samodzielność
  • odpowiedzialność

Mile widziane

  • doświadczenie w branży meblowej

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie, zaawansowanej technologicznie
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę
  • własną salę fitness – możliwość realizacji pasji sportowych
  • spotkania integracyjne

Benefity

  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • własna sala fitness

ABM S.A. jest rodzinną firmą z ponad 30-sto letnią tradycją w branży projektowania, produkcji, montażu i serwisu mebli oraz wyposażenia biur i sklepów. Wspólnie z Klientami tworzymy miejsca, do których chce się wracać. Wspólnie z Zespołem, tworzymy przestrzeń, w której chcemy się rozwijać. Razem wspieramy tych, którzy świat czynią piękniejszym.

Od lipca 2023 roku pracujemy w całkiem nowej przestrzeni produkcyjnej i biurowej, pod adresem Ul. Dobry Początek 6 w Krakowie.

Klikając w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)).

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183