Specjalista ds. zaopatrzenia
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. zaopatrzenia

Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie optymalnego poziomu zapasów poprzez aktualizacje prognoz do dostawców
  • Bieżąca weryfikacja terminów realizacji zamówień w oparciu o potwierdzenia dostawców
  • Składanie reklamacji
  • Współpraca ze stałymi dostawcami
  • Współpraca z agencjami celnymi
  • Organizowanie transportów dla dostaw materiałów.
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi
  • Organizacja transportów opakowań
  • Udział w inwentaryzacjach dostawców oraz zakładu
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe: zarządzanie logistyczne / zarządzanie i inżynieria produkcji / logistyka lub ekonomia)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa pakietu MS Office w szczególności programu Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesujące benefity
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla największych marek w branży automotive
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690