Specjalista ds. Zaopatrzenia Budowlanego
  • Mroków, mazowieckie gm. Lesznowola
mazowieckie, Mroków, mazowieckie gm. Lesznowola, mazowieckie, Polska
Euro-Truck Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Firma poszukuje osoby do obsługi inwestycji:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień materiałów zgodnie z potrzebami projektu.
  • Przeprowadzanie postępowań ofertowych, w tym zbieranie i analiza ofert na materiały i usługi.
  • Zarządzanie dostawami oraz koordynacja ich terminów.
  • Obsługa formalności związanych z realizacją projektów.
  • Zarządzanie zadaniami administracyjnymi.

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w sektorze budowlanym lub zarządzaniu nieruchomościami.
  • Minimum średnie wykształcenie, preferowane kierunkowe (budownictwo).
  • Posiadanie specjalistycznych uprawnień branżowych będzie atutem.
  • Znajomość terminologii budowlanej i zarządzania nieruchomościami.
  • Umiejętności obsługi komputerowej, w tym programy biurowe, Internet, opcjonalnie programy graficzne.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w pracy.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Wymagana niekaralność.

Co oferujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Zestaw świadczeń socjalnych.
  • Dostęp do samochodu służbowego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584