Specjalista ds. Zaopatrzenia
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
Vetoquinol Biowet
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe dostawy materiałów wyjściowych do produkcji
  • Zapewnienie optymalnego poziomu rotacji magazynowej
  • Przegląd komponentów z krótkim terminem ważności i inicjowanie działań zapobiegawczych
  • Udział w procesach reklamacji
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami Firmy
  • Optymalizacja i bieżąca aktualizacja parametrów zaopatrzeniowych (np. minimalna wielkość zamówienia, czas realizacji dostawy)
  • Raportowanie, tworzenie i aktualizacja wskaźników z obszaru Zaopatrzenia
  • Wspomaganie działań projektowych w zakresie zamówień materiałów bezpośrednich

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane logistyka, transport, ekonomia
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale zaopatrzenia, transportu lub wysyłki
  • Znajomość handlu i ustawodawstwa celnego
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Rzetelność, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu obsługi systemu typu ERP
  • Znajomość surowców używanych w przemyśle farmaceutycznym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
  • Wsparcie merytoryczne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy międzynarodową firmą farmaceutyczną, której misją jest dbanie o zdrowie zwierząt i ludzi. Wyróżniamy się innowacyjnymi produktami i serwisami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów: lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli zwierząt.

Działamy na terenie 27 krajów, a wszystkich nas łączą trzy wartości: zaufanie, podejmowanie wyzwań i współpraca.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849