SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (NR 2866)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 2 IM. DR JANA BIZIELA W BYDGOSZCZY
22. 10. 2024
od 7 100 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

ZAKRES ZADAŃ:
- prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
- sporządzanie dokumentacji związanych z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie i ustaleniami w jednostce,
- uczestnictwo w pracach komisji przetargowych,
- prowadzenie protokołów z przeprowadzonych postępowań o zamówienie publiczne,
- przechowywanie oraz archiwizowanie dokumentacji z postępowań o zamówienie publiczne,
- współpraca z klientem wewnętrznym / wnioskodawcami / w zakresie warunków przyszłej umowy,
- weryfikacja prawidłowości i kompletność dokumentacji sporządzonej w postępowaniach o zamówienie publiczne,
- koordynacja i kontrola czynności związanych z zawarciem umowy z wybranym wykonawcą,
- terminowa realizacja zadań,
- aktualizacja przepisów prawnych w zakresie zamówień publicznych
OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dodatkowe dni wolne na podnoszenie kwalifikacji
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
- możliwość korzystania z karty do obiektów sportowych,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

Inne wymagania
WYMAGANIA:
NIEZBĘDNE:
- wykształcenie wyższe (najlepiej: prawnicze, administracyjne, ekonomiczne ),
- znajomość obowiązującej ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do tej ustawy,
- znajomość procedur zamówień publicznych od strony Zamawiającego,
- minimum 3 letni staż pracy w tym 18 miesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z samodzielnym prowadzeniem postępowań o zamówienie publiczne w instytucji publicznej jako Zamawiający,
- doświadczenie w obsłudze systemów: E-zamówienia, eNotices2,
- obsługa komputera w zakresie pakietu Ms Office, ze szczególnym uwzględnieniem edytora tekstu oraz arkusza kalkulacyjnego.
CECHY OSOBOWE:
- dyskrecja,
- lojalność,
- umiejętność zachowania tajemnicy,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- komunikatywność,
- pracownik powinien cechować się dokładnością, odpowiedzialnością, a także analitycznym myśleniem i planowaniem, dobrą organizacją pracy,
DODATKOWE:
- wykształcenie kierunkowe ( Zamówienia publiczne, Finanse publiczne )
- kursy, szkolenia, konferencje w zakresie zamówień publicznych dedykowane dla Zamawiającego

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699