SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I OFERTOWANIA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Ultra Volta sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• Wyszukiwanie, monitorowanie, weryfikacja ogłoszeń przetargowych publicznych, prywatnych oraz zapytań GW w zakresie działalności firmy,
• Weryfikacja kryterium uczestnictwa w danym przetargu oraz szczegółowa analiza dokumentacji przetargowej
• Przygotowywanie pełnej dokumentacji formalnej niezbędnej do wzięcia udziału w przetargach oraz zapytaniach ofertowych, w tym dbałość o terminowe składanie ofert – bez liczenia ofert,
• Pomoc w prowadzeniu czynności w zakresie zapewnienia gwarancji bankowych, wadium, ubezpieczeń na etapie ofertowania,
• Monitorowanie obiegu dokumentacji formalnej m.in. umów przetargowych, umów konsorcjum, umów z podwykonawcami i projektantami w trakcie procedury przetargowej,
• Prowadzenie korespondencji z zamawiającym,
• Przygotowanie niezbędnych dokumentów do zawarcia umowy przetargowej,
• Pilnowanie okresów ważności dokumentów i złożonych ofert,
• Kontakt i podtrzymywanie relacji z instytucjami publicznymi oraz podmiotami prywatnymi,
• Obsługa platform przetargowych,
• Prowadzenie ewidencji i archiwizacji dokumentacji przetargowej,
• Monitoring rynku i ofert konkurencji
Nasze wymagania:
• Doświadczenie – minimum 1 rok na stanowisku o podobnym charakterze,
• Znajomość teoretyczna i praktyczna ustawy Prawo zamówień publicznych
• Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
• Samodyscyplina, zorganizowanie, terminowość.
• Praktyczna znajomość MS Office

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567