Specjalista ds. zamówień publicznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

POLITECHNIKA BYDGOSKA

im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

zatrudni pracownika na stanowisko

specjalisty ds. zamówień publicznych

w Dziale Zamówień Publicznych

w wymiarze 1 etatu

Wymagania kwalifikacyjne kandydata:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa i procedur związanych z udzielaniem zamówień publicznych, w tym: Kodeksu cywilnego, ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do tej ustawy,
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w szczególności postępowań powyżej 130.000 PLN,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie uzupełniające w zakresie Prawa zamówień publicznych,
  • doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
  • znajomości platformy - https://platformazakupowa.pl/.

Pożądane predyspozycje:

  • umiejętność planowania zadań w ramach czasu pracy i pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i ilości realizowanych zadań,
  • dokładność, zaangażowanie, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • szansę wzbogacenia doświadczeń zawodowych oraz rozszerzenia umiejętności praktycznych zgodnie z charakterystyką stanowiska,
  • wsparcie zespołu poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet socjalny,
  • duży zakres samodzielności w realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • praca w niekorporacyjnej atmosferze, wśród ludzi, którzy lubią ze sobą pracować i spędzać czas.

Dodatkowe świadczenia:

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. “trzynastka”),
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego,
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • preferencyjne pożyczki,
  • elastyczny czas pracy,
  • brak dress code’u,
  • bezpłatny parking,
  • wydarzenia integracyjne,
  • atrakcyjną ofertę zajęć sportowych w ramach Akademickiego Centrum Sportu.

Podstawowe obowiązki na stanowisku:

  • kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi PBŚ w zakresie tworzenia dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz wyboru prawidłowego trybu udzielenia zamówienia publicznego,
  • weryfikacja wniosków zakupowych pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami, w szczególności ustawą Prawo zamówień publicznych oraz regulacjami wewnętrznym,
  • udział w pracach Komisji Przetargowej (w tym sprawowanie funkcji sekretarza komisji przetargowej, udział w badaniu i ocenie oferty, sporządzanie protokołów),
  • udział w przygotowywaniu umów o udzielenie zamówienia publicznego,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów zamówienia do publikacji na platformie zakupowej oraz publikowanie ogłoszeń w Biuletynie Zamówień Publicznych i Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej,
  • udział w opiniowaniu zmian w umowach o udzielenie zamówienia publicznego pod względem zgodności z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • archiwizacja dokumentacji przetargowej i nadzór nad jej obiegiem,
  • weryfikacja realizacji umów w kontekście ubezpieczenia, zabezpieczenia należytego wykonania oraz koordynowanie procesu zwrotu wniesionych zabezpieczeń finansowych,
  • przygotowywanie odpowiedzi na odwołania oraz innych dokumentów związanych z wniesionymi środkami ochrony prawnej,
  • bieżące doradztwo w sprawach dot. zamówień publicznych,
  • udział w przygotowaniu i aktualizacji regulacji wewnętrznych dotyczących zamówień publicznych,
  • udział w przygotowaniu planu postępowań,
  • udział w obsłudze kontroli, w szczególności przygotowywanie dokumentów do weryfikacji.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417