Specjalista ds. Zamówień i Obsługi Klienta
  • Kraków, ul. Nad Drwiną 4
małopolskie, Kraków, ul. Nad Drwiną 4, małopolskie, Polska
Schwinn Polska Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz znalu poszukuje pracowników na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Mailowa i telefoniczna obsługa zapytań
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności programu Excel
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz zaangażowania
  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748