Specjalista ds. zamówień (Dział Marketingu)
  • Jankowo Gdańskie
pomorskie, Jankowo Gdańskie, pomorskie, Polska
NRF Poland Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Całkowita odpowiedzialność za zakup towarów/gadgetów
  • Współpraca z nowymi i obecnymi dostawcami
  • Zbieranie ofert od dostawców, zamawianie próbek
  • Negocjowanie ofert
  • Koordynowanie procesu zakup -> dostawa
  • Dystrybucja towarów do oddziałów NRF
  • Zarządzanie zamówieniami od dostawców
  • Kreowanie pomysłów na nowe gadgety firmowe
  • Praca w ramach budżetów
  • Codzienna praca z systemem ERP w celu aktualizowania informacji
  • Zarządzanie katalogami produktów z aktualnymi informacjami o stanie magazynowym
  • Międzynarodowa współpraca międzyzespołowa

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego - min. B2 (w mowie i piśmie)
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Otwartość na wyjazdy służbowe (ok. raz na Q.)
  • Silne umiejętności negocjowania i zamykania transakcji
  • Zorientowanie na szczegóły
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zaczniemy od okresu próbnego, który będzie trwał standardowe 3 miesiące. Jeśli po tym czasie obie strony będą zadowolone, zaproponujemy Ci kolejną umowę na 12 miesięcy, a później na czas nieokreślony;
  • Na urlop otrzymasz dodatkowy zastrzyk pieniędzy w ramach wczasów pod Gruszą.
  • U nas możliwości rozwoju zawodowego to nie tylko hasło. Jeśli w przyszłości będziesz chciał spróbować czegoś nowego, pracy w innym dziale etc., jesteśmy otwarci;
  • Lubisz chodzić na zajęcia sportowe? Świetnie, u nas otrzymasz dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
  • Mamy dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej w SignalIduna, żebyś nie musiał czekać w kolejkach do służby zdrowia;
  • Owoce w biurze, pyszna kawa bądź herbata, a może wyjścia integracyjne? Oczywiście, dbamy o swoich pracowników!
  • Dofinansowanie do 300 EUR do zakupu roweru Kross. Wspieramy aktywność naszych pracowników!
  • A w poniedziałek wspólnie jemy pyszne śniadania;)

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584