Specjalista ds. zakupów ze znajomością j. angielskiego
  • Łańcut
Łańcut, Łańcut, podkarpackie, Polska
ROS-SWEET Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za całościowy proces zakupu surowców i towarów handlowych
  • Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa Klientów, gównie poza UE
  • Negocjowanie warunków kontraktu, odpowiedzialność za terminowość dostaw
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej dla poszczególnych produktów (ceny, popyt/podaż, konkurencja, itp.)
  • Wyszukiwanie, ocena i wybór kwalifikowanych dostawców zgodnie z wdrożonym systemem jakości
  • Weryfikowanie poprawności dokumentów importowych przed wysyłką towaru
  • Wstępna ocena jakościowa towaru po dostawie
  • Ścisła współpraca z Zarządem i Działem Sprzedaży pod kątem planowania dostaw
  • Przygotowywaniem wymaganych zestawień i analiz

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze transakcji importowych, mile widziane doświadczenie w branży
  • FMCG
  • Biegła znajomość j. angielskiego umożliwiająca profesjonalną obsługę Klientów - warunek konieczny
  • Wiedza w zakresie dokumentów zakupu, odprawy celnej oraz zasad Incoterms 2021
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz analityczne
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność oraz skrupulatność
  • Charyzma i dojrzała postawa biznesowa

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy i indywidualne podejście do planowania kariery
  • Dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia grupowego, dofinansowania do karty Multi Sport oraz
  • profesjonalnych szkoleń

  • Praca Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567