Specjalista ds. zakupów (z orzeczeniem o niepełnosprawności)
  • Torun
Toruń, Torun, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808. To zgrany i profesjonalny zespól proponujący kompleksowe rozwiązania w branży HR.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydata stanowisku: Specjalista ds. zakupów

Do aplikowania zachęcamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Opis stanowiska:

  • Analiza rynku potencjalnych dostawców pod kątem zaspokojenia potrzeb zakupowych, kabli, elektronarzędzi, narzędzi, osprzętu kablowego, osprzętu odgromowego, artykułów BHP;
  • Realizacja postępowań zakupowych;
  • Wsparcie działań optymalizacyjnych oraz zwiększających efektywność kosztową;
  • Śledzenie trendów rynkowych, analizowanie dynamiki cen;
  • Prognozowanie zapotrzebowania i planowanie zakupów;
  • Umiejętności zarządzania procesami logistycznymi w firmie.

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny;
  • znajomość branży elektrotechnicznej, w zakresie: elektronarzędzi, narzędzi, osprzętu kablowego, osprzętu odgromowego, artykułów BHP;
  • ukierunkowanie na realizację celów i zadań,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.
  • orzeczeni o niepełnosprawności – mile widziane

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę progresu zawodowego, uczestnictwo w programach rozwojowych i dostęp do bazy wiedzy
  • kompleksowy proces wdrożenia do organizacji
  • doskonałą atmosferę pracy w zespole
  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta żywieniowa, ubezpieczenie grupowe, benefity świąteczne)

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567