Specjalista ds. zakupów z j.angielskim (branża kosmetyczna)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie i wyszukiwanie dostawców, utrzymywanie relacji z tymi którzy już nimi są
  • składanie i realizacja zamówień zakupowych oraz zapewnienie ciągłości dostaw
  • monitorowanie dostaw oraz sprawdzanie dokumentów, wystawianie dokumentów
  • kontrola i weryfikacja obowiązujących cen zakupu, porównywanie i negocjacja cen
  • współpraca z innymi działami w zakresie procesu realizacji

WYMAGANIA:
  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku zakupowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2)
  • inicjatywa i podpowiadanie tematów które wpłyną na rozwój firmy
  • bardzo dobry "drive" do pracy na samodzielnym stanowisku i otwartość na wsparcie innych działów
  • dobra organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe, umowa o pracę, między 7 000 a 8 500 PLN w zalezności od doświadczenia
  • pracę w formie hybrydowej (1-2 razy w tygodniu w biurze), reszta w formie zdalnej
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • komfortowe warunki w firmie o stabilnej pozycji na rynku która bardzo mocno się rozwija
  • samodzielne, bardzo ciekawe stanowisko

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544