Specjalista ds. Zakupów Technicznych
  • Rabowice
wielkopolskie, Rabowice, wielkopolskie, Polska
DRAMERS S.A.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zamawianie części zamiennych do maszyn
  • Czynna współpraca z mechanikami i automatykami
  • Nanoszenie, ściąganie stanów magazynowych do programu SAP
  • Obsługa systemu SAP
  • Dbałość o stany magazynowe
  • Pilnowanie wydawania części z szaf podawczych
  • Raportowanie przełożonemu o wykonanej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego (czytanie zamówień części)
  • Znajomość systemów komputerowych do rejestracji części zamiennych
  • Bardzo dobra znajomość Excel'a
  • Szybka adaptacja do zmian i nowych warunków
  • Umiejętność współpracy i bardzo dobra komunikatywność
  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Opiekę medyczną 24h na dobę na terenie zakładu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podnoszone wraz z kwalifikacjami
  • Możliwość robienia zakupów w sklepiku zakładowym
  • Okolicznościowe wypłaty socjalne
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie Grupowe na życie
  • możliwość udziału w programie polecenia nowych pracowników 800+
  • darmowy parking

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544