Specjalista ds. Zakupów Strategicznych
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, dolnośląskie, Polska
Intrec Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co możemy Ci zaoferować?

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia

- Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizację unikalnych projektów

-Auto służbowe na czas podróży służbowych

- Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie uznanej w branży

- Priorytetowe traktowanie zespołu, bezpieczeństwo i jakość pracy

- Dodatkowe świadczenia socjalne (talony na święta, paczki mikołajkowe dla dzieci, niskooprocentowane pożyczki)

Zakres Twoich zadań będzie obejmować:

- Zakupy strategiczne surowców, materiałów bezpośrednio-produkcyjnych pomocniczych oraz części rysunkowych i standardowych

- Uzgadnianie warunków technicznych i negocjacje z dostawcami

- Koordynację i negocjacje umów ramowych

- Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z dostawcami

- Ścisłą współpracę z sekcjami zakupowymi zakładów produkcyjnych w Polsce

- Współpracę z działem zakupów strategicznych w Niemczech

- Konsolidację wolumenów zakupowych

- Optymalizację metod i procesów realizacji zakupów materiałów i usług

- Współtworzenie i realizację strategii zakupowych

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

- Wykształcenia wyższego o kierunku technicznym lub ekonomicznym

- Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w dziale zakupów komponentów technicznych w firmie przemysłowej

- Bardzo dobrej znajomości MS-Office oraz doświadczenia w pracy z systemem ERP

- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego

- Samodzielności w pracy i bardzo dobrej organizacji pracy własnej

- Zorientowania na rozwiązywanie problemów i poszukiwanie rozwiązań

- Wysokich zdolności komunikacyjnych, asertywności oraz umiejętności negocjacyjnych

-Możliwość odbycia podróży służbowej do innych spółek grupy w Niemczech oraz w Polsce

Prezentacja firmy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji praco...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 10/07/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Od 3 do 5 lat Min. wykształcenie: Wyższe licencjackie Branża / kategoria: Praca Zakupy / Zaopatrzenie

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544