SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW / STANÓW MAGAZYNOWYCH (K/M)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Obowiązki

  • Współpraca z działami produkcji i logistyki w zakresie dostaw surowców i komponentów
  • Bieżąca monitorowanie stanów magazynowych i analiza potrzeb zakupowych
  • Zarządzanie procesami zakupowymi w firmie produkcyjnej
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami oraz utrzymywanie długofalowych relacji
  • Tworzenie zamówień, nadzór nad terminowością dostaw i jakością materiałów
  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz optymalizacja kosztów zakupów

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze zakupów/planowania produkcji/zarządzania stanami magazynowymi
  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu
  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) i systemów ERP

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjacielską atmosferę pracy
  • Pełne wsparcie na etapie wdrożenia

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. finansów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. reklamy Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521