Specjalista ds. Zakupów - rekrutacja online
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HRK S.A.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, jednego z wiodących dystrybutorów surowców chemicznych i spożwyczych, poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko specjalisty ds. zakupów.

Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości dostaw surowców
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami
  • Negocjowanie warunków zakupów surowców
  • Analiza rynku lokalnego, europejskiego i azjatyckiego
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Poszukiwanie nowych surowców od nowych dostawców
  • Sporadyczne wyjazdy na targi w Polsce i w Europie (kilka razy w roku)

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale zakupów lub logistyki, obsługi klienta, sprzedaży
  • Doświadczenie w negocjacjach
  • Umiejętność pracy na krótkich procesach zakupowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i systematyczność
  • Umiejętność budowania relacji z dostawcami
  • Wykształcenie w kierunku chemicznym, biologicznym, ekonomicznym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość angielskiego min. B2

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty sportowej)

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544