Specjalista ds. Zakupów - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Prowadzenie negocjacji handlowych w celu uzyskania najlepszych warunków współpracy z dostawcami
  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji handlowych z kluczowymi dostawcami
  • Zarządzanie harmonogramem zamówień oraz monitorowanie terminowości dostaw
  • Przeprowadzanie analizy rynku dostawców i ocena konkurencyjności ofert
  • Tworzenie i archiwizacja dokumentacji zakupowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Dążenie do optymalizacji kosztów w obszarze zakupów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki to logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw, handel, ekonomia
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Proaktywność, samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel i PowerPoint
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

Co oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego
  • Współpracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie
  • Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń itp.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567