Specjalista ds. zakupów oraz gospodarki magazynowej - warsztat pojazdów ciężarowych
  • Lubrza
Lubrza, Lubrza, lubuskie, Polska
Koimex
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • analiza ofert, ustalanie warunków współpracy z dostawcami opon i części do pojazdów ciężarowych
  • składanie bieżących zamówień u dostawców
  • kontrola zgodności dostaw z zamówieniem
  • ocena współpracy z dostawcami
  • optymalizacja zamówień
  • nadzorowanie i zarządzanie procesem reklamacyjnym
  • zarządzanie magazynem w szczególności: kontrola stanów magazynowych, przyjęcia towarów, wydania towarów, rozmieszczenie towarów w magazynie
  • tworzenie raportów i analiz
  • współpraca z warsztatem

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży pojazdów ciężarowych
  • umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne oraz analityczne
  • umiejętność współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

To oferujemy

  • dofinansowanie do karty Multi – Sport
  • posiłki regeneracyjne w miejscu pracy
  • zwrot kosztów dojazdów
  • spotkania integracyjne
  • kursy i szkolenia
  • PPP (Program Poleceń Pracowniczych)

  • Praca Lubrza
  • Lubrza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544