Specjalista ds. Zakupów / Kupiec strategiczny
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
KORAL S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • zakup asortymentu z zakresu ryb białych i owoców morza,
  • realizacja polityki zakupowej firmy w zakresie wyboru najlepszych dostawców, cen oraz uzgadnianych warunków dostaw,
  • systematyczne pozyskiwanie ofert na stałe oraz nowe asortymenty,
  • utrzymywanie stałej, dobrej współpracy z dostawcami w tym wizyty u dostawców,
  • nadzór nad procesem zakupu: jakością produktu, terminowością dostaw, kompleksową dokumentacją przewozową, weterynaryjną wraz z odprawami celnymi oraz wywołanie oferty ubezpieczenia na kupowane produkty,
  • wprowadzenie oraz rozszerzenie nowej grupy asortymentowej z zakresu ryb białych oraz owoców morza,
  • raportowanie realizacji celów i zadań oraz wykonania budżetu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia żywności, logistyka lub ekonomia),
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w zespole zakupów,
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word i Excel,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • rozumienie procedur importowych i celnych oraz znajomość Incoterms,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów w branży spożywczej (branża rybna będzie dużym atutem),
  • samodzielności i umiejętność organizacji pracy,
  • odpowiedzialność, pracowitość i sumienność w wykonywaniu wyznaczonych zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy w regionie lub B2B,
  • premie efektywnościowe,
  • możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej dofinansowanej przez Pracodawcę,
  • możliwość skorzystania z pakietów sportowych MedicoverSport na preferencyjnych warunkach cenowych,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - paczki dla dzieci, konkursy na Dzień dziecka, spotkania integracyjne, wczasy pod gruszą, karty z doładowaniem z okazji Świat Wielkanocnych, Świąt Bożego Narodzenia,
  • program poleceń pracowniczych,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • pakiety sportowe

KORAL S.A.

KORAL S.A to jeden z wiodących producentów produktów z łososia wędzonego, zarówno w Polsce jak i za granicą. Prowadzi sprzedaż produktów pod wieloma prestiżowymi markami: Koral, SuperFish oraz markami własnymi sieci handlowych. Głównym celem jakie stawia sobie i pracownikom Koral S.A. jest dostarczanie produktów charakteryzujących się najwyższymi standardami jakościowymi oraz doskonałym smakiem wszystkich tworzonych produktów.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Kupiec Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087