Specjalista ds. zakupów / Kupiec
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
27. 9. 2024

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel;
  • znajomość systemów ERP;
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów oraz negocjacji z dostawcami;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • postawa proaktywna;
  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Opis stanowiska:

  • zapewnienie bezpieczeństwa dostaw, w tym zabezpieczenie kluczowych komponentów produkcyjnych;
  • nadzór i współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji i jakości dostaw;
  • odpowiedzialność za umowy ramowe z dostawcami;
  • negocjacja kontraktów i nadzór nad ich wdrożeniem;
  • optymalizowanie kosztów;
  • zapewnienie zgodnych z polityką spółki terminów płatności;
  • monitorowanie rynku i poszerzenie portfolio o nowych dostawców;
  • analiza trendów na rynku dostawców, przygotowywanie raportów i zestawień;
  • współpraca z innymi działami firmy;
  • raportowanie do Pełnomocnika Prezesa ds. zakupów

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Kupiec Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. finansów Zielona Góra
  • Specjalista ds. reklamy Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210