Specjalista ds. zakupów / Kupiec
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
ER Group
2. 10. 2024

Dla naszego klienta, znanego producenta zdrowej żywności, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów/ Kupca.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję).
Zakres obowiązków:

  • Współpraca z międzynarodowymi dostawcami w zakresie realizacji planów zakupowych
  • Przygotowywanie planów zakupowych w oparciu o analizy i zapotrzebowanie produkcyjne
  • Zarządzanie i nadzorowanie procesów zakupowych (ustalanie ilości zamówień, dotrzymywanie terminowości, reagowanie na opóźnienia)
  • Monitorowanie stoków magazynowych oraz analiza zapotrzebowania (surowce i opakowania)
  • Współpraca z działami technologii i sprzedaży w zakresie wprowadzania nowych produktów

Wymagania:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku kupca/ planisty materiałów (preferowane doświadczenie w branży produkcyjnej)
  • Umiejętność planowania i optymalizacji procesów zakupowych
  • Dobra znajomość j. angielskiego (minimum B2) - warunek konieczny
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS w tym Excel
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu/ rozwoju w strukturach firmy

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Kupiec Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521