Specjalista ds. Zakupów Komponentów Paszowych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
24. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zakup komponentów paszowych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem
  • Negocjowanie cen, terminów oraz innych warunków dostaw
  • Monitorowanie rynku komponentów paszowych i analiza trendów cenowych
  • Aktywnie poszukiwanie i rozbudowywanie bazy dostawców
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów zakupowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakupach komponentów paszowych – warunek konieczny
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i analizy rynku
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy)

Anna Giletiuk, tel. 537 173 333

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963