SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
21. 8. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (K/M)

Obowiązki

  • Utrzymywanie oraz nawiązywanie relacji z dotychczasowymi oraz nowymi dostawcami w celu uzyskania jak najlepszych warunków dostaw
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami surowców, produktów i usług oraz wybór najlepszych źródeł zaopatrzenia pod kątem cen, warunków dostaw oraz jakości oferowanych produktów lub usług
  • Regularne i aktywne monitorowanie oraz analiza rynku w poszukiwaniu alternatywnych źródeł dostaw
  • Stałe dążenie do optymalizacji kosztów zakupu surowców, towarów i usług, prowadzenie kontroli zakupowej oraz zarządzanie ryzykiem zakupowym
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy w celu identyfikacji obszarów wymagających usprawnienia w procesach zamówień oraz zapewnienia płynności procesu zamówień surowców
  • Okresowa ocena dostawców, zapewnienie dbałości o terminowość dostaw oraz monitorowanie jakości współpracy z dostawcami
  • Tworzenie i wdrożenie procedur zakupowych oraz dopilnowanie ich przestrzegania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Wymagane min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności organizacji pracy, zarządzania czasem, ustalania priorytetów
  • Dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MsOffice, w szczególności Excel
  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej i łańcucha dostaw
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, jak również samodzielność, silna motywacjia, operatywność i zdecydowanie w działaniu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Możliwości rozwoju

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Specjalista ds. reklamy Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Specjalista ds. finansów Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721