Specjalista ds. Zakupów / Importu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Grupa TGLM
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

•współpraca z dostawcami międzynarodowymi

- efektywna współpraca z obecnymi zagranicznymi dostawcami

- poszukiwanie nowych produktów oraz kontrahentów

- dbałość o terminowość dostaw i realizację umów

- administrowanie procesem zakupowym

- monitorowanie rynku: trendów i konkurencyjnych ofert

•ścisła współpraca z działami: sprzedaży, logistyki, reklamacji, administracji

•przygotowywanie cyklicznych analiz i zestawień

MILE WIDZIANE:

•organizacja importu i prowadzenie dokumentacji importowej

- współpraca z agencjami celnymi oraz spedycją

- kontrola dokumentacji zakupowej oraz importowej

- przygotowanie i sprawdzanie dokumentów w transakcjach importowych

•kreatywny rozwój oferty produktowej, w oparciu o najnowsze trendy rynkowe

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy z dostawcami z rynku azjatyckiego
  • min. średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
  • biegłość w pracy z programami z pakietu Office (Excel!)
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • myślenie analityczne
  • aktywne podejście do rozwiązywania problemów i inicjatywa w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność i elastyczność w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w branży horeca/ home/ kitchen equipment
  • doświadczenie w kreatywnym rozwoju produktów – oparte na pracy z najnowszymi trendami modowymi/ funkcjonalnymi
  • znajomość procesów importowych/celnych
  • Znajomość programu Navireo

To oferujemy

  • inspirującą pracę w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • pracę hybrydową (część stacjonarna w Łodzi)
  • lidera wspierającego
  • ambitne, różnorodne zadania
  • rozwój Twojego potencjału
  • otoczenie dynamicznie rozwijającej się branży
  • pracę z międzynarodowymi markami premium

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

NASZE SKLEPY ON-LINE

NASZE MARKI

  • Rak Porcelain - https://www.rakporcelain.com/eu-en
  • Revol - https://www.revol1768.com/
  • Zwiesel Glas - https://www.zwiesel-glas.com/en/
  • Onis - https://onis.eu/
  • Eternum - https://www.eternum.com/en
  • deBuyer - https://www.debuyer.com/fr/
  • Wusthof - https://www.wusthof.com/
  • Kasumi - http://sumikama.co.jp/en/
  • ChefsChoice - https://chefschoice.com/
  • Peugeot - https://fr.peugeot-saveurs.com/fr/
  • Microplane - https://www.microplane.com/
  • BlimPlus - https://blimplus.com/en/
  • Robur - https://www.roburstore.com/ot_en
  • Bar Professional - https://barprofessional.eu/

  • Jeśli to co robimy, wydaje Ci się interesujące, złóż CV i portfolio (link).

Grupa TGLM

Tworzymy zespół, którzy z pasją oddają się rozwijającej pracy. Naszym celem jest propagowanie życia w filozofii waste-less, poprzez świadomą konsumpcję i używanie rzeczy made-to-last.

Uwielbiamy nowe, rozwijające projekty, które nas angażują w pracy.

Prywatnie stawiamy na samorozwój interpersonalny i interdyscyplinarny – podróżujemy, nurkujemy, uprawiamy jogę, kolarstwo, gramy w zespołach muzycznych.

Grupa TGLM to główny dystrybutor na Polskę produktów/ marek z branży gastronomicznej. Odpowiadamy za budowanie ich wizerunku i rozpoznawalność w Polsce. Akcesoria, które sprzedajemy, są dla naszych odbiorców częścią ich life style, w którym autentyczność i solidność produktów są wyrazem ich odpowiedzialnej konsumpcji i jakościowego życia.

Tomgast

- lider na rynku HoReca z

- 25 lat doświadczeniem

- dystrybucja wyposażenia stołowego i kuchennego premium do najlepszych restauracji i hoteli w Polsce

Tghome

- młodsza spółka grupy dedykowana na rynek detaliczny

- dostarcza produkty premium do domowych jadalni i kuchni oraz sklepów

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę wielu uznanych światowych marek premium z branży wyposażenia kuchenno-stołowego.

Zatrudniamy łącznie 60 pracowników, a zespół marketingu tworzy 9 osób m.in. graficy, fotografowie, copywrite’rzy itd.

Ważny jest dla nas dynamiczny rozwój firmy i jednocześnie nas samych, poprzez elastyczne zarządzanie, bazujące na efektywnej organizacji.

Nasze sklepy online: tomgast.pl, tghome.pl, wekujemy.pl, bareq.pl, oraz rozbudowana sieć dystrybutorów; jesteśmy tez właścicielem stron: wusthof.pl i zwiesel-glas.pl oraz platform b2b.tom-gast.pl i b2b.tghome.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TGHOME Sp. z o.o. z siedzibą w: Beskidzka 123/125, 91-610 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: tomgast@tomgast.pl.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690