Specjalista ds. zakupów / importu
  • Milanówek
Milanówek, Milanówek, mazowieckie, Polska
MPM agd S.A.
14. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Opis stanowiska
  • szeroko pojęta korespondencja handlowa z dostawcami,
  • zapewnienie najlepszych warunków zakupów pod względem ceny i jakości,
  • obsługa ewentualnych reklamacji wynikających z dostaw wadliwych towarów,
  • wyszukiwanie produktów (wysyłanie zapytań ofertowych) – na podstawie benchmarku, oczekiwań klientów oraz trendów rynkowych,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • nadzór nad terminową realizacją zamówień,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie w imporcie z Chin,
  • biegła obsługa komputera, pakiet Office,
  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej Lux med,
  • karta multisport.

  • Praca Milanówek
  • Milanówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479