Specjalista ds. Zakupów i Transportu
  • Rekowo Górne, k. Redy
pomorskie, Rekowo Górne, k. Redy, pomorskie, Polska
Zoeller Tech Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Jesteśmy europejskim liderem w konstrukcji i budowie innowacyjnych zabudów do pojazdów komunalnych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • organizacja transportu – eksport i import, współpraca z agencjami celnymi
  • zakup materiałów i komponentów produkcyjnych oraz usług
  • składanie zamówień u dostawców krajowych i zagranicznych
  • potwierdzanie terminów i warunków dostaw
  • utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami
  • rejestracja danych w systemie ERP
  • reagowanie na niezgodności i opóźnienia w dostawach
  • współpraca z działem Planowania, Jakości i Magazynem

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • umiejętność organizacji transportu
  • dobrej znajomości pakietu Ms Office, w szczególności Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia i proponowania rozwiązań
  • umiejętności organizacji i planowania
  • skrupulatności i dokładności

To możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych w firmie
  • dofinansowanie do wczasów
  • zapomogę świąteczną
  • dofinansowanie karty Multisport
  • podstawową opiekę medyczną i dofinansowanie do rozszerzonych pakietów medycznych
  • jasne kryteria awansowania
  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179