Specjalista ds. Zakupów
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Ferro S.A.
16. 9. 2024

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej oraz wiodący dostawca kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych.

Grupa jest w gronie największych dostawców rozwiązań w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Chorwacji na Węgrzech, Litwie oraz w Portugalii.

Obecnie do spółki Ferro S.A. poszukujemy pracownika na stanowisko ⤵

Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków:

  • aktywna współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi, poszukiwanie nowych oraz optymalizacja struktury dostaw ,
  • prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków umów z dostawcami,
  • sporządzanie zamówień do dostawców i wysłanie wraz z planem wysyłek towaru i wytycznymi dot. czasu realizacji w oparciu o system ERP ,
  • koordynacja przy organizacji transportu towaru zamówionego u dostawcy,
  • kontrolowanie realizacji zamówień,
  • obsługa procesów, dokumentacji dot. procesów zakupowych w systemie ERP,
  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby działu .

Poszukiwane kompetencje:

  • minimum 2-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • szybkość i łatwość w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy ✅,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office w tym programu Excel na poziomie min. średnio zaawansowanym ⚙.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego ,
  • rabat na nasze produkty,
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku,
  • dodatek urlopowy ,
  • opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport ,
  • platformę do nauki języków obcych,
  • pracę w modelu hybrydowym.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567