Specjalista ds. zakupów
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie zapytań ofertowych
  • Wyszukiwanie potencjalnych dostawców
  • Przygotowywanie analiz porównawczych
  • Weryfikacja bieżących stanów magazynowych
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Reklamowanie towarów
  • Opracowywanie planu zakupów
  • Udział w procesie pozyskiwania nowych dostawców
  • Optymalizacja kosztów
  • Raportowanie działań

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość branż: Horeca, środków czystości, higieny, dezynfekcji - mile widziane
  • Znajomość programu Sukiekt GT, Allegro - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem 4300-6000 zł brutto
  • System pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku
  • Wyjścia integracyjne
  • Paczki na święta
  • Możliwość pracy zdalnej - okazjonalnie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293