SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
  • Gryfice
Gryfice, Gryfice, zachodniopomorskie, Polska
Del Piero Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest duża i prężnie rozwijająca się firma produkcyjna. Wspomagając ją w dalszym rozwoju, poszukujemy doświadczonego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska:

 lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Stasowanie strategii zakupowej firmy,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami,
  • Negocjowanie warunków dostaw,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami,
  • Rozpoznanie rynku dostawców w celu poprawy rentowności projektów,
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Rozliczanie faktur zakupowych,
  • Tworzenie i aktualizacja zamówień,
  • Monitorowanie dostaw,
  • Analiza ofert,
  • Nadzór nad realizacją zamówień – kontrola jakościowa, ilościowa, cenowa,
  • Prowadzenie reklamacji.
  • Organizacja transportu dla kupowanych materiałów
  • Współpraca z agencją celną

 POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra komunikatywność, umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • Systematyczność, dokładność, umiejętność planowania

 OFERTA: Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnie rozwijającej się firmy. W zamian za kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • -        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • -        atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • -        pracę w rozwojowym, interesującym i stabilnym środowisku,
  • -        pakiet socjalny,
  • -        pakiet medyczny,
  • -        pakiet sportowy,
  • -        grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100% dyskrecję!!!

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję, przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś
 Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

  • Praca Gryfice
  • Gryfice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544