Specjalista ds. zakupów
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Klient Rocketjobs.pl
16. 9. 2024

Twój zakres obowiązków:

  • negocjacje handlowe, zawieranie umów oraz składanie zamówień zakupowych,
  • zapewnienie terminowości i realizacji dostaw
  • poszukiwanie nowych dostawców,
  • optymalizowanie poziomów zapasów,
  • analiza i monitorowanie rynku dostawców,
  • przygotowywanie raportów miesięcznych oraz raportów towarowych,
  • dokumentowanie i rozliczanie procesu zakupowego,
  • reklamowanie towarów i usług,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Spółki.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowany kierunek techniczny, handlowy, logistyka),
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów,
  • wiedza na temat procesów i procedur zakupowych,
  • doświadczenie w negocjacjach zakupowych,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • dobra znajomość języka angielskiego min. B1 (swobodna komunikacja ustna i pisemna),
  • dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z dostawcami,
  • znajomość systemów klasy ERP (IFS) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • praca w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do Karty Multisport, karta podarunkowa na święta, dofinasowania do wypoczynku, lekcje j. angielskiego).

Numer kontaktowy:

Bielsko-Biała 733427201

Sochaczew 733427292

Poznań 733427179

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567