Specjalista ds. Zakupów
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
FF MARKA WŁASNA SP Z O O
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowych dostaw surowców i opakowań pod bieżącą produkcję,
  • Przygotowywanie planów produkcji dla dostawców,
  • Kompleksowa obsługa reklamacji przy dostawach (wyjaśnianie rozbieżności z dostawcami, wystawianie linii zwrotu i zamówień zakupu do reklamacji, obsługa zwrotów),
  • Sporządzanie i dostarczanie zleconych analiz i raportów, w tym analiza planów długookresowych,
  • Współpraca z innymi działami, m.in. Logistyki, Produkcji, Zakupów,
  • Monitorowanie rynku potencjalnych dostawców,
  • Opracowywanie zapytań ofertowych oraz ich analiza,
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Skończone studia z zakresu zarządzania, handlu, logistyki lub pokrewne,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej (mile widziana branża spożywcza),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2/C1) – warunek konieczny,
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • Umiejętność skutecznego działania w dynamicznym środowisku, szybkiego podejmowania decyzji oraz efektywnego zarządzania czasem w warunkach ograniczonych terminów,
  • Śledzenie trendów w obszarze branży zakupowej,
  • Umiejętność samodzielnego działania zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz prezentowania efektów pracy w formie zwięzłego podsumowania,
  • Umiejętność skutecznej negocjacji warunków współpracy z dostawcami, jednocześnie budowanie trwałych i pozytywnych relacji biznesowych z partnerami handlowymi.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych;
  • Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii do 1500 zł za polecenie znajomego do pracy;
  • Proces adaptacyjny nowego pracownika;
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę;
  • Pakiet Benefit: m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna LUXMED, dofinansowanie do Karty Multisport, pakiet ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do kawomatów i automatów z przekąskami, bezpłatny parking,
  • … a do tego codziennie nowe, pyszne lody!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do posiłków

Od ponad 20 lat produkujemy dla wszystkich miłośników dobrych lodów i deserów mrożonych produkty, które są dostępne już nie tylko w Polsce, ale również w Europie, Azji, Afryce czy Ameryce Południowej! Nie stoimy w miejscu, stale się rozwijamy, udoskonalając swoje receptury, aby zaskakiwać Ciebie pysznymi lodami. Znajdujemy niekonwencjonalne rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie zaspokoić kubki smakowe nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza wykwalifikowana kadra ekspertów dba o to, by dostarczany produkt spełniał wymagania najwyższej jakości, zarówno pod kątem receptury, jak i faktury czy opakowań. Możesz rozwijać się z nami zawodowo w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym lub w biurze handlowym w Łodzi.

Aplikuj do nas śmiało! Nie mroź swoich działań! Analizy aplikacji dokonujemy z dużym zaangażowaniem. Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą w przypadku tej rekrutacji, zachęcamy do wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach – a być może już za jakiś czas będziemy w stanie zaoferować Ci bardziej dopasowaną i atrakcyjniejszą propozycję współpracy. Dziękujemy za poświęcony czas oraz zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej lodowej społeczności.

Etapy rekrutacji:

•Odbieram i analizuję Twoje CV

•Dzwonię do Ciebie i rozmawiamy

•Spotykasz się z przyszłym przełożonym

•Organizujemy zatrudnienie!

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690