Specjalista ds. zakupów
  • Piła
Piła, Piła, Greater Poland Voivodeship, Polska
Klient Pracuj.pl
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Piła

Rekrutujemy dla

naszego Klienta na stanowisko Specjalisty ds. zakupów.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i zarządzanie zakupami: Identyfikacja potrzeb zakupowych, tworzenie planów zakupowych, monitorowanie stanów magazynowych i zarządzanie zamówieniami.
  • Współpraca z dostawcami: Wyszukiwanie, ocena i wybór dostawców, negocjowanie warunków umów, utrzymywanie długoterminowych relacji, monitorowanie wydajności i rozwiązywanie problemów dostaw.
  • Optymalizacja kosztów: Analiza kosztów, poszukiwanie możliwości optymalizacji oraz zarządzanie dokumentacją zakupową.
  • Koordynacja z innymi działami: Ścisła współpraca z działami produkcji, logistyki i planowania, raportowanie realizacji planów zakupowych oraz zarządzanie ryzykiem dostaw.

Wymagania pracodawcy

  • Wymagane doświadczenie w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.
  • Umiejętność współpracy w Zespole.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Świadczenia w ramach ZFŚS.

Etapy rekrutacji

  • Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV
  • Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy
  • Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU
  • Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy
  • Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV
  • Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087