Specjalista ds. zakupów
  • Złotkowo
wielkopolskie, Złotkowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Dla jednego z naszych klientów, prężnie rozwijającej się firmy z obszaru produkcyjnego poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko specjalisty ds. zakupów i kooperacji

Szukasz pracy, w której zdobędziesz nowe umiejętności i rozwiniesz swoją karierę? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (mile widziane techniczne)
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • znajomości j. angielskiego na dobrym poziomie (B2)
  • asertywności, komunikatywności, kreatywnośćci i rzetelności
  • dobrej znajomości MS Excel
  • doświadczenia w pracy w systemie ERP (mile widziany Comarch XL)
  • umiejętności negocjacyjnych i analitycznego myślenia
  • prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w ambitnym, zgranym zespole
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży nastawionej na wzrost organizacji i jej pracowników
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

Zadania

  • budowanie sieci dostawców
  • zapewnienie dostępności materiałów w celu zapewnienia ciągłości realizacji planów produkcyjnych
  • optymalizacja kosztów
  • negocjowanie warunków współpracy i budowanie relacji z dostawcami i kooperantami
  • monitorowanie terminowości oraz jakości dostaw
  • procesowanie reklamacji do dostawców
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • współpraca z magazynem w obrębie przyjęć towarów i ich ewentualnych braków

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388