Specjalista ds. zakupów
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
PRK & ADS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. 9. 2024

Obowiązki

  • poszukiwanie oraz dokonywanie selekcji dostawców w wybranej grupie produktowej
  • terminowa realizacja zamówień zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz zakupowych
  • ustalanie warunków współpracy z dostawcami
  • kontrola i analiza stanów magazynowych
  • współpraca przy tworzeniu i usprawnianiu procesów zakupowych
  • dbanie o poprawne kontakty z dostawcami

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności planowania i analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • podejmowanie inicjatywy własnej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premiowy system wynagradzania
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia swojej wiedzy

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567