Specjalista ds. zakupów
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z polityką firmy,
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami i partnerami handlowymi,
  • Analiza i optymalizacja kosztów zakupów,
  • Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych dostawców,
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości dostaw,
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej oraz raportowanie wyników.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rynku dostawców oraz procesów zakupowych,
  • Umiejętność negocjacji i analizy kosztów,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Oferujemy realną możliwość awansu na stanowisko kierownicze po uzyskaniu odpowiednich wyników oraz wykazaniu się umiejętnościami w pracy na obecnym stanowisku,
  • Udział w szkoleniach oraz programach rozwoju kompetencji,
  • Pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu już dziś!

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536