Specjalista ds. Zakupów
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Jeśli masz doświadczenie w zakresie negocjacji i zakupów, poszukujesz pracy z rodzinną atmosferą i możliwościami rozwoju - ZAAPLIKUJ!

Oczekujemy

  • studia I stopnia o profilu zarządzanie, handel, ekonomia

  • około 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze zakupów i handlu

  • specjalistyczna wiedza z zakresu zakupu i sprzedaży

  • język angielski, w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, m.in. excel

Mile widziane:

  • studia II stopnia

  • doświadczenie w obszarze zakupy/negocjacje

  • szkolenia z zakresu negocjacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zgranym zespole z przyjemną atmosferą

  • możliwości rozwoju swoich kompetencji

  • spotkania integracyjne

Zadania

  • współpraca z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi

  • pozyskiwanie dostawców, prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków

  • współpracy oraz zawieranie umów

  • rozwijanie oraz utrzymywanie relacji z dostawcami i partnerami

  • biznesowymi

  • realizacja procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi w firmie

  • procedurami zakupowymi

  • współtworzenie i realizacja strategii zakupowej dla powierzonego obszaru,

  • analiza warunków handlowych

  • raportowanie wyników pracy do Dyrektora ds. Rozwoju

  • Praca Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851