Specjalista ds. zakupów
  • Józefów
Józefów, Józefów, mazowieckie, Polska
Baks Producent Systemów Tras Kablowych
28. 8. 2024

Firma BAKS Kazimierz Sielski - powstaliśmy w 1986 roku i przez ponad 30 lat swojej działalności staliśmy się największym w Polsce i jednym z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych europejskich producentów systemów tras kablowych oraz instalacyjnych.

Obowiązki

  • Realizacja strategii zakupowej
  • Prowadzenie skutecznych negocjacji oraz renegocjacji warunków Umów z dostawcami
  • Aktywne monitorowanie i analizowanie rynku w poszukiwaniu alternatywnych źródeł dostaw
  • Kontrola procesów oraz procedur zakupowych
  • Zapewnienie bezpieczeństwa oraz ciągłości dostaw kluczowych produktów potrzebnych do produkcji
  • Stałe dążenie do optymalizacji kosztów, prowadzenie kontroli zakupowej oraz zarządzanie ryzykiem zakupowym
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy, takimi jak produkcja, magazyn i obsługa klienta, w celu zapewnienia płynności procesu zamówień
  • Współpraca z zespołem w celu identyfikacji obszarów wymagających usprawnienia w procesach zamówień
  • Analiza danych i identyfikacja obszarów wymagających optymalizacji

Wymagania

  • Rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Otwarty umysł na nowe rozwiązania
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz szybkiego reagowania na zmiany
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obszarze zakupów, w tym zakupów strategicznych

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwate do osiąganych wyników

  • Praca Józefów
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544