Specjalista ds. zakupów
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w produkcji przenośnych toalet, mobilnych przyczep z funkcją prysznica/ kuchni/ garderoby oraz urządzeń serwisowych i chemikaliów, zatrudnimy osobę na stanowisko: Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Kalisz

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie powierzoną kategorią produktów;
  • Codzienna analiza stanów magazynowych w ramach przydzielonych grup asortymentowych;
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych z dostawcami;
  • Budowanie strategii zakupowej;
  • Monitorowanie działań konkurencji;
  • Śledzenie trendów rynkowych materiałów i usług oraz analizowanie dynamiki cen w podległej kategorii zakupowej;
  • Analiza sprzedaży powierzonych kategorii produktowych;
  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektów zakupowych (rozwój asortymentu) w podległej kategorii zakupowej zgodnie z polityką zakupową firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2;
  • Otwartość na zmiany i rozwój;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;
  • Atrakcyjne szkolenia;
  • Udział w rozwoju w nowopowstającym oddziale firmy;
  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem.

  • Praca Kalisz
  • Specjalista ds. Zakupów Kalisz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kalisz
  • Specjalista ds. PR Kalisz
  • Specjalista ds. finansów Kalisz
  • Specjalista ds. reklamy Kalisz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kalisz
  • Specjalista ds. marketingu Kalisz
  • Specjalista ds. ofertowania Kalisz
  • Specjalista ds. Zarządzania Kalisz
  • Specjalista ds. Eksportu Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190