Specjalista ds. zakupów
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4317085

Obowiązki

  • przygotowywanie zapytań ofertowych,

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • analizy ofert, tworzenie zestawień i raportów na potrzeby Spółki,
  • przygotowywanie zamówień i umów,
  • stałe monitorowanie rynku dostawców towarów i usług,
  • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi podwykonawcami i dostawcami,

  • pozyskiwanie nowych dostawców i podwykonawców,

  • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania projektami, ew. transport, logistyka, ekonomia, prawo,
  • doświadczenie w realizacji zakupów w strukturach korporacyjnych, minimum 1 rok,
  • znajomość SAP w module MM będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji, budowania dobrych relacji z klientami.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Płock
  • Specjalista ds. finansów Płock
  • Specjalista ds. reklamy Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544