Specjalista ds. zakupów
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
UFKE Sp. z.o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Wyszukuj i współpracuj z producentami i dostawcami produktów spożywczych/nieżywnościowych. Koordynacja warunków pracy, zawieranie umów dostaw.
  • Utworzenie efektywnej i konkurencyjnej matrycy asortymentowej w ramach kategorii produktowych.
  • Analiza wyników kategorii. Decydowanie o wejściu/wyjściu pozycji z asortymentu.
  • Kontrola i zarządzanie zapasami towarów.

Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w zakupach
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Możliwość szybkiego wykonywania zadań
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • Znajomość procesów zakupowych, logistyki, dystrybucji produktów.
  • Odpowiedzialność, analityczny sposób myślenia, umiejętność wielozadaniowości.
  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy
  • Grafik pracy: pon.-pt., 8-godzinny dzień pracy
  • Oficjalna rejestracja, terminowa płatność.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293