Specjalista ds. zakupów
  • Opoczno
Opoczno, Opoczno, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów zakupowych w ramach ustalonego budżetu
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów zakupowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjacje zakupowe
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i zamówień zakupowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Znajomość systemu ERP
  • Doświadczenie w Dziale Zakupów

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od realizacji celów zakupowych
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00 poniedziałek-piątek
  • Pakiet szkoleń i programów rozwojowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Przestrzeń do wdrażania innowacji: możliwość inicjowania i wdrażania nowych rozwiązań w procesach zakupowych

  • Praca Opoczno
  • Opoczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648