Specjalista ds. zakupów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ITP S.A
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i nadzorowanie realizacji strategii zakupowej
  • Współpraca z dostawcami w zakresie zamawianych materiałów
  • Poszukiwanie rozwiązań obniżających koszty zakupów
  • Wdrażanie, modyfikowanie i kontrolowanie standardów procesów zakupowych
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości stanów magazynowych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów magazynowych
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami (m. in. serwisem, logistyką, księgowością)
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych dostaw i zleceń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym
  • Zdolność logicznego myślenia
  • Proaktywna postawa
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Znajomość programów Sales Force /Dynamics 365

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Owocowe wtorki/czwartki
  • Dostęp do platformy językowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748