Specjalista ds. Zakupów
  • Wola Wiązowa
łódzkie, Wola Wiązowa, łódzkie, Polska
BROMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8. 8. 2024

Obowiązki

  • Analiza stanów magazynowych surowców, potrzeb surowcowych produkcji, pozyskiwanie ofert, pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji jakościowej, systemowej, składanie zamówień,
  • Kontrola realizacji zamówień i zgodności dostaw zgodnie z procedurami systemowymi,
  • Dbałość o optymalny stan surowców oraz terminy ich ważności
  • Wprowadzanie do systemu ERP dokumentacji zakupowej,
  • Negocjacje warunków kontraktu i przygotowywanie umów
  • Współpraca z innymi działami firmy, m.in. działem handlowym, produkcji, kontroli jakości, magazynem,
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów (w wersji elektronicznej i papierowej),
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi (dostawcy surowców i opakowań),
  • Przygotowanie danych do analiz oraz raportowanie zgodnie z potrzebami organizacji,

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane studia techniczne, Ekonomia, Logistyka)
  • Doświadczenie w branży FMCG w kategorii B2B
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • Znajomość obsługi programu CDN XL będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego (w tym swobodna konwersacja)
  • Znajomość rynków europejskich będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, sumienność, otwartość na wyzwania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka podstawowa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpieczne warunki pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i szkolenia
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Spotkania firmowe
  • Dodatkowe badania lekarskie

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584