Specjalista ds. Zakupów
  • Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Łódź Voivodeship, Polska
YANGTZE OPTICAL FIBRE AND CABLE (POLAND) SP. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie adekwatnych stanów magazynowych surowców i materiałów celem zapewnienia ciągłości produkcji;
  • Wprowadzanie i uaktualnianie danych w bazie systemu ERP;
  • Monitoring krajowego i międzynarodowego rynku dostaw, w celu znalezienia alternatywnych źródeł dostaw oraz celem wdrażania optymalnych warunków handlowych aktualnych dostawców;
  • Dbałość o relację z dostawcami surowców i materiałów – konsekwentne doskonalenie relacji;
  • Kontrola terminowości i kompletności realizacji zamówień przez dostawców;
  • Udział w procesie reklamacji zakupionych materiałów i usług;
  • Udział w przygotowywaniu i uaktualnianiu procedur na potrzeby Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Język angielski - B2
  • Zrozumienie struktur kosztów dostawców
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Średnio biegła znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word, Powerpoint)
  • Dbałość o szczegóły, umiejętność zbierania i analizowania danych

To oferujemy

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Sodexo, dodatkowy urlop;
  • Dofinansowanie do posiłku;
  • Możliwość rozwoju w nowo wybudowanej firmie;
  • Atrakcyjny system wynagradzania plus możliwe szkolenia;
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop
  • dofinansowanie do posiłku
  • SODEXO

Yangtze Optical Fibre and Cable (Poland) Sp. z o. o. (znana również jako „YOFC”) to technologicznie innowacyjne przedsiębiorstwo produkcyjne specjalizujące się w produkcji kabli światłowodowych. Jest to pierwsza fabryka w Europie światowego lidera produkcji włókien, preform i kabli światłowodowych – firmy Yangtze Optical Fibre and Cable Joint Stock Limited Company z Chin. Produkty YOFC trafiają do ponad 70 krajów na całym świecie. Będąc liderem w dziedzinie transmisji informacji i inteligentnych łączy jako biznes realizujemy misję „Mądre Połączenie Lepsze Życie”.

  • Praca Rawa Mazowiecka
  • Rawa Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087