Specjalista ds. zakupów
  • Stargard
Stargard, Stargard, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Inter Trade Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców
  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami
  • wskazanie potencjalnego dostawcy na podstawie zebranych ofert
  • nadzór nad wysłanymi zamówieniami, terminowością dostaw
  • zlecanie wyrobów do produkcji
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów
  • wyszukiwanie optymalnych rozwiązań technicznych dostępnych na rynku
  • budowa i nadzór nad utrzymywaniem optymalnych stanów magazynowych
  • systematyczne monitorowanie rynku dostawców na terenie całego Świata
  • gromadzenie dokumentacji techniczno-handlowej produktów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • mile widziana wiedza z zakresu techniki napędowej lub chęć pozyskania tej wiedzy
  • biegła umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia techniczne
  • wsparcie doświadczonych pracowników zespołu w codziennej pracy
  • przejrzyste zasady dotyczące systemu wynagradzania i premiowania
  • profesjonalne narzędzia pracy.

  • Praca Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190