Specjalista ds. zakupów
  • Międzyrzecz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe? Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Zakupów, który dołączy do naszego zespołu.

Oczekujemy

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność współpracy w zespole
  • silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • praca stacjonarna w Międzyrzeczu lub Gorzowie Wielkopolskim

Zadania

  • zamawianie i organizowanie odbioru materiałów produkcyjnych
  • informowanie planistów produkcji, magazynierów i działu jakości o planowanych dostawach
  • rozwiązywanie problemów związanych z zaopatrzeniem materiałowym
  • kontakt z agencjami celnymi, spedytorami w sprawie dostaw materiałów spoza UE
  • potwierdzanie faktur za dostawy materiałów i wyjaśnianie rozbieżności
  • prowadzenie rejestru dokumentów zakupowych
  • wybór środka transportu z uwzględnieniem najlepszego rozwiązania dla firmy
  • intensywna współpraca z innymi działami firmy

  • Praca Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532