Specjalista ds. Zakupów
  • Skarbimierz
Skarbimierz, Skarbimierz, opolskie, Polska
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Ofertowanie, zamawianie i nadzór nad terminowością dostaw materiałów do produkcji bezpośredniej i pośredniej;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł zaopatrzenia;
  • Współpraca z przewoźnikami międzynarodowymi;
  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami w celu optymalizacji stanów magazynowych materiałów;
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców/współpracowników z uwzględnieniem najlepszych warunków handlowych, jakościowych i terminowych;
  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu obniżanie kosztów zakupów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane techniczne;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale zakupów w firmie produkcyjnej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Otwartość w budowaniu długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi dostawcami;
  • Proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności analityczne i negocjacyjne;

To oferujemy

  • umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony);
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny oraz współfinansowanie karty multisport);
  • system poleceń pracowniczych;
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • elastyczne godziny pracy i dobra atmosfera;

  • Praca Skarbimierz
  • Skarbimierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696